Used 2021 Keystone RV Hideout Single Axle 177RD Travel Trailer
- U-Shaped Dinette
- Kitchen Pantry
- Queen-Size Bed
- Pass-Through Storage
- Full Bathroom
We are a premier dealer for all camping needs. If you are traveling from anywhere in Pennsylvania we have you covered. We service York, Harrisburg, Lancaster, Reading, Lewisburg, Williamsport, Philadelphia, Pittsburgh, State College, Lewistown, Bloomsburg, Allentown, Scranton, Wilkes-Barre, Lebanon, Manheim, Duncannon, Shamokin Dam, Elysburg, Danville, Sunbury, Berwick, Mt. Carmel, Hershey, Pottsville, Frackville, Centralia, Wiles -Barre, Scranton, Long Pond, and more. In New Jersey, Delaware, West Virginia, New York, or the Maryland regions; we are the RV dealer to see. Please browse our huge RV inventory today at WWW.SUSQRV.COM. Susquehanna RV has been an industry leader for 42 years. We have a wide variety of new and pre-owned Travel Trailers, Fifth 5th Wheels, Toy Haulers, Class A class C motorhomes & more. We stock Cherokee, Cherokee Wolf Pup, Wolf Pack, Arctic Wolf Alpha Wolf, Cardinal by Forest River, Coachmen Prism and Cross Trail. Full service & repair shop with RVIA Certified Technicians and Financing is available. We have an excellent reputation in the Recreational Vehicle and Camping industry with our customers and manufacturers. Call us 570-374-2267 2084 Route 522 Selinsgrove, Pa 17870
#marylandrv, #virginiarv, #newyorkrv, #ohiorv, #kentuckyrv, #westvirginiarv, #tenneseerv
#marylandrv, #virginiarv, #newyorkrv, #ohiorv, #kentuckyrv, #westvirginiarv, #tenneseerv #RV, #GoCamping, #GoRVing, #Camper, #PaDealer, #Camping, #lovetocamp, #rvdealer, #parvdealer, #newcamperforsale, #camperforsale, #forestrvrv, #mercedessprinter #newmotorhome, #usedmotorhome, newtraveltrailer, #usedtraveltrailer, #campersinpa, #rvlife #camping, #campinglife, # coachmenrv, #forestriverrv, #arcticwolfrv, #alphawolfrv, #cherokeerv #pumarv, #viberv
Wow! I haven't had this kind of service in quite a while. Todd made me a great deal on an RV, without any bs hassle. Caden knows his stuff and got my RV ready to go all while singing cadence. I absolutely loved working with these gentlemen! They are truly a better breed of man. Keep up the outstanding work and service! I'd highly recommend them! This is how America should be! Thanks again y'all! Cheers! - Shawn
You Save: $2,303
Sale Price: $12,997
Stock# 38990A
| Sleeps | 4 |
| Ext Height | 10 ft 2 in |
| Hitch Weight | 540 lbs |
| Dry Weight | 3350 lbs |
| Cargo Capacity | 1050 lbs |
| Fresh Water Capacity | 27 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | ST205/75R14D |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Size | 3 cu ft |
| Cooktop Burners | 2 |
| Shower Size | 38" |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 20 lbs |
| Awning Info | 10' Power |
| Axle Count | 1 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Walk-In Shower |
| VIN | 4YDT17715MW245541 |
Hideout Single Axle 177RD Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


