New 2026 Forest River RV Cherokee Wolf Pup 18PB Travel Trailer
LARGE SLIDE OUT / QUEEN BED / OUTSIDE MINI KITCHEN / POWER STABILIZER JACKS / SOLAR SYSTEM !!
View all Cherokee Wolf Pup Floorplans
2026 18PB Features and Options
The following is a list of Additional Options besides the Standard Features come with the unit are:
- 2026 CHEROKEE 18PB
- GRAND CANYON DECOR
- ADVANTAGE PACKAGE
- CAMPING PACKAGE
- SAFETY PACKAGE
- WOLF PUP LIMITED PACKAGE
- RVIA SEAL
What Our Customers Are Saying
Fantastic service and support. Jim and Mike know RVs and even more important know the industry and all the conditions that are affecting RV sales. In addition, RV Kountry went above any beyond when it comes to the sale of my coach. They coordinated battery replacements and other repairs. I would highly recommend RV Kountry. Thanks for all your help. - Greg
Price:
$41,178
You Save: $16,183
Sale Price: $24,995
You Save: $16,183
Sale Price: $24,995
Best RV Center
Location: Turlock, CA
Stock# 38961
Location: Turlock, CA
Stock# 38961
Stock# 38961
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 18PB Specifications
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
| Length | 23 ft 10 in |
| Ext Width | 7 ft 6 in |
| Ext Height | 10 ft 4 in |
| Hitch Weight | 500 lbs |
| GVWR | 5600 lbs |
| Dry Weight | 4459 lbs |
| Cargo Capacity | 1141 lbs |
| Fresh Water Capacity | 26 gals |
| Grey Water Capacity | 28 gals |
| Black Water Capacity | 28 gals |
| Available Beds | Queen |
| Number of Awnings | 1 |
| Awning Info | 12' |
| Axle Count | 1 |
| Shower Type | Tub/Shower Combo |
| VIN | 041102 |
For more information
Contact Us
Cherokee Wolf Pup 18PB Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


