New 2026 Forest River RV Cedar Creek 385RK Fifth Wheel
walk in closet; sectional sofa; Solar
View all Cedar Creek Floorplans
2026 385RK Features and Options
What Our Customers Are Saying
Stopped in to look at options. Wonderful customer service, we were shown several different options to give us a good idea of what we liked and didnt like. Wish all lots were as attentive and helpful rather than pushing a big sale. Definitely will be back. - Lyncee
Price:
$140,183
You Save: $30,188
Sale Price: $109,995
You Save: $30,188
Sale Price: $109,995
Campers Inn
Location: Tampa, FL
Stock# 111577
Location: Tampa, FL
Stock# 111577
Stock# 111577
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 385RK Specifications
| Sleeps | 3 |
| Slides | 4 |
| Length | 41 ft 9 in |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Ext Height | 13 ft 3 in |
| Hitch Weight | 2690 lbs |
| GVWR | 18000 lbs |
| Dry Weight | 14779 lbs |
| Cargo Capacity | 3221 lbs |
| Fresh Water Capacity | 75 gals |
| Grey Water Capacity | 123 gals |
| Black Water Capacity | 82 gals |
| Available Beds | King |
| Refrigerator Type | 110V |
| Refrigerator Size | 20 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Shower Size | 48" x 30" |
| Number of Awnings | 1 |
| Water Heater Type | Suburban Tankless |
| TV Info | LR 50" Smart TV, BR 32" Smart TV, Ext. 50" TV |
| Awning Info | 21' w/ LED Night Lighting |
| Axle Count | 2 |
| Shower Type | Shower w/Seat |
| Solar Wattage | 200 watts |
| VIN | 4X4FCRR25TS235488 |
For more information
Contact Us
Cedar Creek 385RK Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


