New 2025 Forest River RV No Boundaries NB20.3 Travel Trailer
THIS NEW 2025 NO BO IS EVERYTHING!!!
Forest River No Boundaries travel trailer NB20.3 highlights:
- Beast Mode Package
- Oversized 52" x 74" Bunks
- Murphy Bed
- Rear Corner Bathroom
- Outside Kitchen
Please review the information provided on our website, which includes Factory brochures, specs, pictures, and even videos on most of the campers and RVs. We strive to provide as much information as possible to help you make a more informed decision.
Always call our sales department at 833-206-1271 to verify availability before coming to look
Please review the information provided on our website, which includes Factory brochures, specs, pictures, and even videos on most of the campers and RVs. We strive to provide as much information as possible to help you make a more informed decision.
Our discounted price of $35,900 is haggle-free/firm (no matter if you pay cash, finance, or trade). Unlike many other RV dealers, Parkway RV Center does not charge any doc fees, prep fees, clean-up fees, destination fees, or walkthrough education fees, etc. Don’t fall for the big RV dealer fee scam as all those fees are 100% dealer profit.
Your camper will come with a starter kit which includes a black water hose, fresh water hose, water reducer, toilet paper, and chemicals for your black tank. We are also affiliated with two companies that give you 21 days of free camping at their select RV resorts.
We offer bank financing with approved credit and down payment. We can assist you in arranging local delivery or refer you to a reputable delivery company offering long-distance nationwide delivery. Always call our sales department at 706-965-7929 to verify availability before coming to look
Parkway RV Center has sold RVs and Campers to all 50 states, plus Canada, Europe, and even Australia.
So you are never too far away for us to save you money on a New or Pre-owned RV!!
A lot of fun and friendly people work at this dealership and they took the stress out of the purchasing process. Our sales person was Kasey and my wife and I both loved her. She answered all our questions and was very straightforward about everything. I was also impressed with the candor of the two technicians they provided during the delivery process. They explained the camper to us and gave us a - Daniel
Stock# OnOrder1
| Sleeps | 7 |
| Slides | 1 |
| Length | 26 ft 2 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 11 ft 3 in |
| Hitch Weight | 734 lbs |
| Dry Weight | 5306 lbs |
| Cargo Capacity | 2428 lbs |
| Fresh Water Capacity | 40 gals |
| Grey Water Capacity | 40 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Number Of Bunks | 2 |
| Available Beds | Queen Murphy |
| Convection Cooking | Yes |
| Cooktop Burners | 2 |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 20 lbs |
| AC BTU | 13500 btu |
| TV Info | 12V LED TV |
| Awning Info | 18' Power with LED Lighting |
| Axle Count | 2 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 30 amp |
No Boundaries NB20.3 Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


