New 2025 Alliance RV Delta 321BH Travel Trailer
View all Delta Floorplans
2025 321BH Features and Options
DEMO UNIT: Camped in 3 Total Nights
NO TRADE PRICE
Delta Independence Package
Delta Convenient Camping Package
Delta Solar Package
Delta Cooling Upgrades - 2nd A/C
What Our Customers Are Saying
Awesome experience. Shawn was great and super helpful, very knowledgeable and made things very easy and quick. - Christopher
Arrowhead Camper Sales. Inc.
Location: Mayfield, KY
Stock# N04978
Location: Mayfield, KY
Stock# N04978
Stock# N04978
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2025 321BH Specifications
| Sleeps | 8 |
| Slides | 2 |
| Length | 36 ft 11 in |
| Ext Height | 11 ft 2 in |
| Hitch Weight | 872 lbs |
| GVWR | 10450 lbs |
| Dry Weight | 8253 lbs |
| Fresh Water Capacity | 45 gals |
| Grey Water Capacity | 90 gals |
| Black Water Capacity | 45 gals |
| Number Of Bunks | 3 |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12 Volt |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Shower Size | 30" x 36" |
| Number of Awnings | 2 |
| TV Info | LR 40" HDTV |
| Awning Info | 8' 6" and 12' |
| Axle Count | 2 |
| Shower Type | Standard |
For more information
Contact Us
Delta 321BH Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


