Used 2025 Heartland Torque T331 Toy Hauler Travel Trailer
View all Torque Floorplans
2025 T331 Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
I give this dealership and all the employees there a five out of a five star rating. Everyone went above and beyond. They were so helpful with everything. I couldn't be happier with the service there! - Jon
Sale Price:
$46,550
Noteboom RV
Location: Harrisburg, SD
Stock# U032637463
Location: Harrisburg, SD
Stock# U032637463
Stock# U032637463
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2025 T331 Specifications
| Sleeps | 8 |
| Slides | 2 |
| Length | 37 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft 10 in |
| Dry Weight | 10010 lbs |
| Fresh Water Capacity | 98 gals |
| Grey Water Capacity | 60 gals |
| Black Water Capacity | 60 gals |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Garage Size | 13 ft 6 in |
| Water Heater Capacity | 10 gal |
| AC BTU | 15000 btu |
| Number of LP Tanks | 2 |
| VIN | 5SFCB3823SE537463 |
For more information
Contact Us
Torque T331 Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


