Used 2024 Forest River RV Vengeance Rogue 323SUT Toy Hauler Fifth Wheel
Spacious; Expandable garage; Climate controlled
2024 323SUT Features and Options
What Our Customers Are Saying
I want to say thank you for everything that you did. You went way beyond my expectations. Everyone was so helpful. You are all amazing! - Karen
Price:
$59,995
You Save: $5,000
Sale Price: $54,995
You Save: $5,000
Sale Price: $54,995
Campers Inn
Location: Tampa, FL
Stock# 21164518A
Location: Tampa, FL
Stock# 21164518A
Stock# 21164518A
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2024 323SUT Specifications
| Sleeps | 8 |
| Length | 45 ft |
| Ext Width | 8 ft 5 in |
| Hitch Weight | 2090 lbs |
| GVWR | 13764 lbs |
| Dry Weight | 9613 lbs |
| Fresh Water Capacity | 96 gals |
| Grey Water Capacity | 44 gals |
| Black Water Capacity | 44 gals |
| Garage Size | 11 ft |
| Axle Count | 2 |
| VIN | 5NHFVGH22RC005249 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


