Used 2023 Grand Design Reflection 320MKS Fifth Wheel
View all Reflection Floorplans
2023 320MKS Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
Great experience, had helpful and very informative members of their team who took the time to walk me around and make sure I found the correct camper for me. JW made the process feel easy and took a ton of stress out of the purchasing process. Will be going back for any future purchases. - Lawerence
Price:
$57,950
You Save: $7,969
Sale Price: $49,981
You Save: $7,969
Sale Price: $49,981
Pete's RV Center
Location: South Burlington, VT
Stock# 91220C
Location: South Burlington, VT
Stock# 91220C
Interior Color: Y
Stock# 91220C
Interior Color: Y
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2023 320MKS Specifications
| Sleeps | 5 |
| Slides | 3 |
| Length | 34 ft 8 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 6 in |
| Interior Color | Y |
| Hitch Weight | 2076 lbs |
| GVWR | 13995 lbs |
| Dry Weight | 10721 lbs |
| Fresh Water Capacity | 74 gals |
| Grey Water Capacity | 94 gals |
| Black Water Capacity | 43 gals |
| Tire Size | ST235/80R16RLE |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 16 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Shower Size | 30" x 48" |
| Number of Awnings | 2 |
| LP Tank Capacity | 30 lbs |
| Water Heater Type | On Demand |
| AC BTU | 15000 btu |
| TV Info | LR 40" LED HDTV, Ext. LED TV |
| Awning Info | 16' & 10'6" One-Touch Electric LED |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 50 amp |
| VIN | 573FR3625P9922904 |
For more information
Contact Us
Reflection 320MKS Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

