Used 2023 Forest River RV Sandpiper 39BARK Fifth Wheel
No hidden fees!
FAMILY OWNED DEALERSHIP. NO PRESSURE! NO HIDDEN FEES!
Rear Kitchen Floorplan His and Her Bathroom Sink
2 AC's Huge Bathroom with Shower with Seat
Fireplace King Bed
Theater Seats Washer/Dryer Hookup
2 Hide-A-Bed Sofas Solar Panel w/Charger
Spacious Countertops Wifi Booster
New Residential Fridge Hydraulic Auto Level
Full sized Oven and Microwave 4 Slides with Toppers
Free Standing Dinette Built-in Water Filter
50" TV
On-Demand Hot water Heater
Excellent service and kid environment! Christine was exceptionally great! I recommend these folks if you're looking to buy an RV!!!! - Jason
Stock# 25-637
| Sleeps | 6 |
| Slides | 4 |
| GVWR | 15079 lbs |
| Dry Weight | 12626 lbs |
| Cargo Capacity | 2394 lbs |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Available Beds | 1 |
| Refrigerator Type | Residential |
| Refrigerator Size | 18 cu ft |
| Cooktop Burners | 4 |
| Shower Size | 30" x 36" |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 30 |
| Water Heater Type | On Demand Tankless |
| AC BTU | 30000 btu |
| TV Info | LR 50" |
| Axle Count | 2 |
| Washer/Dryer Available | Yes |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Shower w/Seat |
| Electrical Service | 50 amp |
| Solar Wattage | 220 watts |
| VIN | 4X4FSAR22PJ045678 |
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

