Used 2022 Keystone RV Outback Ultra Lite 244UBH Travel Trailer
View all Outback Ultra Lite Floorplans
2022 244UBH Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
Great service, super friendly and very patient answering a hundred questions. Finance lady Christen was very helpful in getting us the best deal. All wonderful people, thank you all so much. - Tricia
Sale Price:
$22,993
Noteboom RV
Location: Harrisburg, SD
Stock# R062550683
Location: Harrisburg, SD
Stock# R062550683
Stock# R062550683
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2022 244UBH Specifications
| Sleeps | 8 |
| Slides | 1 |
| Length | 29 ft |
| Hitch Weight | 670 lbs |
| GVWR | 7670 lbs |
| Dry Weight | 5654 lbs |
| Cargo Capacity | 2012 lbs |
| Fresh Water Capacity | 54 gals |
| Grey Water Capacity | 60 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Number of Awnings | 1 |
| VIN | 4YDT0BL22NB450683 |
For more information
Contact Us
Outback Ultra Lite 244UBH Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

