Used 2022 Coachmen RV LS 806XLS Folding Pop-Up Camper
Oxford store! CALL 256-459-4199 *NO HIDDEN FEES!
2022 806XLS Features and Options
Reduced to $7500 plus tax, title, and doc!
Coachmen 806XLS
2 Queen Beds
Mini Fridge
Cooktop
2 Sofas
Rack for Outside Grill
Roof AC
What Our Customers Are Saying
Meet the owner in Buffalo and talked to him and gave him a pair of gloves to dump his RV, what a pleasant guy to visit with. I would go in when I’m ready to buy. - Sheldon
Sale Price:
$7,500
Campers Unlimited
Location: Oxford, AL
Stock# 25-660
Location: Oxford, AL
Stock# 25-660
Stock# 25-660
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2022 806XLS Specifications
| Sleeps | 4 |
| GVWR | 2897 lbs |
| Dry Weight | 1642 lbs |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| Available Beds | 2 |
| Refrigerator Size | 3 cu ft |
| Cooktop Burners | 2 |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 20 |
| AC BTU | 13500 btu |
| Number of LP Tanks | 1 |
| Open Length | 17 ft 11 in |
| VIN | 5ZT1CPACXN5019760 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

