Used 2022 Airstream Interstate Nineteen Std. Model Motor Home Class B - Diesel
View all Interstate Nineteen Floorplans
2022 Std. Model Features and Options
Fold out Sofas, Drop-in Table, Wet Bath, Cook Top, Refr., Sleeps 2 and more!
What Our Customers Are Saying
Awesome experience. Shawn was great and super helpful, very knowledgeable and made things very easy and quick. - Christopher
Price:
$110,759
You Save: $7,001
Sale Price: $103,758
You Save: $7,001
Sale Price: $103,758
Foley RV Center & Airstream of Mississippi
Location: Gulfport, MS
Stock# CON2691
Location: Gulfport, MS
Stock# CON2691
Stock# CON2691
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2022 Std. Model Specifications
| Sleeps | 2 |
| Length | 22 ft |
| Ext Width | 7 ft 1 in |
| Ext Height | 9 ft |
| Int Height | 1 ft 6 in |
| GVWR | 8550 lbs |
| Fresh Water Capacity | 26 gals |
| Grey Water Capacity | 18 gals |
| Black Water Capacity | 20 gals |
| Furnace BTU | 12000 btu |
| Miles | 39952 |
| VIN | W1X4EBHY3MP424780 |
For more information
Contact Us
Interstate Nineteen Std. Model Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


