Used 2021 Midwest Automotive Designs Day Cruiser Sprinter 144 Motor Home Class B - Diesel
TAKE THE WHOLE GANG--TAIL GATE--SPORTING EVENTS--GOLF TRIPS
PRICE SLASHED to WHOLESALE TO THE PUBLIC PRICING!!!
Midwest Day Cruiser 144 class B diesel highlights:
- Mercedes Sprinter Diesel
- 4 Reclining Captains Chairs
- Folding Sofas
- Two TVs
- Rear Bath & Galley
- Wireless Internet Router
- Bluetooth Media Center
- Privacy Shade Package
- VERY LOW MILES
FOR MORE INFORMATION AND GREAT CUSTOMER SERVICE PLEASE GIVE US A CALL AT 215-822-1345 OR STOP BY AND LET US SHOW YOU ALL WE HAVE TO OFFER. CAMPERS INN OF PHILA located at 1651 BETHLEHEM PIKE (RT 309), HATFIELD, PA 19440
SALES DEPARTMENT HOURS;
MONDAY thru THURSDAY TIL 6:00 PM
FRIDAY & SATURDAY's TIL 5:00 PM
AFTER HOURS BY APPOINTMENT
CLOSED SUNDAYS
We strive to make sure Prices, Photos & Description are accurate for this vehicle, the web listing of this vehicle should not be your sole basis for purchasing this RV. Please have salesperson give you a presentation and review the pricing, features and options specific to this RV.
Don't Like Negotiating? NATIONAL NO HAGGLE PRICING ON THIS MODEL - COMPACT, EASY TO TOW BUNKHOUSE WITH ROOM FOR THE FAMILY, VALUE CANNOT BE BEAT. Contact us today at 215-822-1345
RV Leaders got my attention with their website showing the best price anywhere. They followed up with impressively responsive correspondence. Everyone there was very knowledgeable, enthusiastic, and personable. I highly recommend RV Leaders & Camping Outlet. - Jim
Stock# 103729Z
Chassis: Sprinter
| Length | 19 ft 6 in |
| Ext Width | 7 ft 8 in |
| Ext Height | 10 ft |
| Fuel Type | Diesel |
| Miles | 9633 |
| Chassis | Sprinter |
| Wheelbase | 144 in |
| TV Info | Rear 32" 4K UHD Smart TV, Front 19" 4K UHD Smart TV |
| VIN | W1X4EBHY8MT067250 |
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


