Used 2021 Keystone RV Bullet 330BHS Travel Trailer
FREE DELIVERY & SETUP!!THIS BEAUTIFUL LIKE NEW 2021 KEYSTONE BULLET 330BHS SIGNATURE ULTRA LITE IS A RV LOADED WITH LUXURY!! 38 LONG. 2 SLIDES. 2 BEDROOMS, XL LIVING WITH KING MASTER SUITE. 2 BEAUTIFUL BATHROOMS & CLOSET. LARGE LIVING AREA WITH THEATER SEATING & UPGRADED SLEEPER SOFAS. ELECTRIC FIREPLACE & BIG FLAT SCREEN TV. BEAUTIFUL ISLAND KITCHEN with residential refrigerator, STAINLESS STEEL APPLIANCES, and LOTS OF CABINET STORAGE.FULLY ENCLOSED & HEATED UNDERBELLY. 4 SEASONS PACKAGE WITH UPGRADED INSULATION. DESIGNED FOR YEAR-ROUND COMFORT IN HOT OR COLD CLIMATES. KING SATELLITE. 2 COLD A/C UNITS. 50AMP POWER. AUTO-LEVELING SYSTEM. HUGE BASEMENT STORAGE SOLID STEP ENTRY. DUAL AWNINGS WITH LED LIGHTS. LUXURY FEEL THROUGHOUT!!, OUTDOOR STORAGE. UVW 7278. FACTORY SOLAR. OUR PRICE: $25,995. WE HAVE MULTIPLE HIGH-END RV'S & FIFTH WHEELS TO CHOOSE FROM!!We are located in KENNEDALE, TX. We show RVs 7 DAYS A WEEK BY APPOINTMENT. Call BRET 8178050067 or AMY 8176584633. FREE DELIVERY TO ALL 48 STATES.WE INSPECT & GO THROUGH ALL TRAILERS TO ENSURE OUR CUSTOMERS ARE 100% SATISFIED.¡SE HABLA ESPAÑOL!
Did not buy today, but I will be back! Shawn showed me what I asked to see and walked me through what might fit my needs. I am coming back when I'm ready to buy. Best prices on 2025 units. - Paul
Stock# 438364
Interior Color: Steel, Flagstone
| Sleeps | 6 |
| Slides | 2 |
| Length | 37 ft 8 in |
| Ext Height | 10 ft 11 in |
| Interior Color | Steel, Flagstone |
| Hitch Weight | 800 lbs |
| GVWR | 8750 lbs |
| Dry Weight | 7278 lbs |
| Cargo Capacity | 1322 lbs |
| Fresh Water Capacity | 43 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 60 gals |
| Tire Size | ST225/75R15D |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| Number Of Bunks | 2 |
| Available Beds | 4 |
| Refrigerator Size | 8 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 20 lbs |
| Water Heater Capacity | 6 gal |
| Water Heater Type | DSI Gas/Electric |
| AC BTU | 13500 btu |
| TV Info | LR LED TV |
| Awning Info | 19' Electric w/Adjustable Arms & LED Light Strip |
| Axle Count | 2 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| Shower Type | Radius |
Bullet 330BHS Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


