Used 2021 EAST TO WEST Silver Lake 27KNS Travel Trailer
2021 27KNS Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
Awesome experience. Shawn was great and super helpful, very knowledgeable and made things very easy and quick. - Christopher
Price:
$15,999
You Save: $1,000
Sale Price: $14,999
You Save: $1,000
Sale Price: $14,999
PleasureLand RV
Location: St. Cloud, MN
Stock# P51-26
Location: St. Cloud, MN
Stock# P51-26
Stock# P51-26
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2021 27KNS Specifications
| Sleeps | 8 |
| Length | 30 ft 4 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 8 in |
| Int Height | 6 ft 9 in |
| Dry Weight | 5319 lbs |
| Fresh Water Capacity | 40 gals |
| Grey Water Capacity | 40 gals |
| Black Water Capacity | 40 gals |
| Number Of Bunks | 2 |
| Available Beds | King |
| VIN | 5ZT2SKSB2M9006332 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


