Used 2020 Coachmen RV Freedom Express Ultra Lite 326BHDS Travel Trailer
2020 326BHDS Features and Options
What Our Customers Are Saying
They did a great job fixing my motor problem on my Bayliner, the boat tech was very knowledgeable and nice. - Dan
Sale Price:
$25,995
Blue Compass RV
Location: Wheat Ridge CO
Stock# CT420518
Location: Wheat Ridge CO
Stock# CT420518
Stock# CT420518
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2020 326BHDS Specifications
| Length | 37 ft |
| Ext Width | 8 ft |
| Hitch Weight | 1040 lbs |
| GVWR | 10420 lbs |
| Dry Weight | 8054 lbs |
| Cargo Capacity | 2366 lbs |
| Fresh Water Capacity | 49 gals |
| Grey Water Capacity | 33 gals |
| Black Water Capacity | 66 gals |
| VIN | 5ZT2FEYB3LW011634 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


