Used 2017 Leisure Travel Unity 24MB Motor Home Class B+ - Diesel
dinette seating; deep sink; swivel captain's chairs
2017 24MB Features and Options
What Our Customers Are Saying
Wow! I haven't had this kind of service in quite a while. Todd made me a great deal on an RV, without any bs hassle. Caden knows his stuff and got my RV ready to go all while singing cadence. I absolutely loved working with these gentlemen! They are truly a better breed of man. Keep up the outstanding work and service! I'd highly recommend them! This is how America should be! Thanks again y'all! Cheers! - Shawn
Price:
$109,995
You Save: $15,000
Sale Price: $94,995
You Save: $15,000
Sale Price: $94,995
Campers Inn
Location: Tampa, FL
Stock# 21172890
Location: Tampa, FL
Stock# 21172890
Chassis: Sprinter 3500
Stock# 21172890
Chassis: Sprinter 3500
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2017 24MB Specifications
| Sleeps | 2 |
| Slides | 1 |
| Length | 25 ft 1 in |
| Ext Width | 7 ft 10 in |
| Ext Height | 10 ft 6 in |
| Int Height | 6 ft 5 in |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 11030 lbs |
| Fresh Water Capacity | 24 gals |
| Grey Water Capacity | 37 gals |
| Black Water Capacity | 29 gals |
| Furnace BTU | 16000 btu |
| Fuel Type | Diesel |
| Miles | 35333 |
| Engine | Mercedes Benz 3L V6 |
| Chassis | Sprinter 3500 |
| VIN | WDAPF4CC9G9678149 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
View all
Rear Bath Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


