Used 2017 KZ Spree Connect C200RBT Expandable
Price Includes $1500 trade incentive -2012 or newer, and $1000 finance incentive with in house preferred lender.Explore the 2017 Spree Connect C200RBT, a travel trailer designed for comfort and efficiency. With two pop-out queen beds, it maximizes sleeping space while keeping the towing length compact.
Inside, you'll find a welcoming living area featuring a cozy sofa along the curbside wall, perfect for relaxing while watching TV. The dinette across from the sofa easily converts into extra sleeping space. Experience the ideal blend of functionality and comfort with the C200RBT—your adventure starts here!
Great service, super friendly and very patient answering a hundred questions. Finance lady Christen was very helpful in getting us the best deal. All wonderful people, thank you all so much. - Tricia
You Save: $11,839
Sale Price: $13,495
Stock# 26092-1
| Length | 23 ft 7 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 8 in |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Hitch Weight | 670 lbs |
| GVWR | 6000 lbs |
| Dry Weight | 4790 lbs |
| Fresh Water Capacity | 40 gals |
| Grey Water Capacity | 32 gals |
| Black Water Capacity | 32 gals |
| VIN | 4EZTL2024H8044659 |
Spree Connect C200RBT Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


