Used 2017 Coachmen RV Freedom Express 321FEDS Travel Trailer
View all Freedom Express Floorplans
2017 321FEDS Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
I give this dealership and all the employees there a five out of a five star rating. Everyone went above and beyond. They were so helpful with everything. I couldn't be happier with the service there! - Jon
Pete's RV Center
Location: Foxborough, MA
Stock# 92043C
Location: Foxborough, MA
Stock# 92043C
Interior Color: Y
Stock# 92043C
Interior Color: Y
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2017 321FEDS Specifications
| Sleeps | 5 |
| Slides | 3 |
| Length | 36 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 11 ft 2 in |
| Int Height | 6 ft 9 in |
| Interior Color | Y |
| Hitch Weight | 1071 lbs |
| GVWR | 10500 lbs |
| Dry Weight | 7906 lbs |
| Cargo Capacity | 2594 lbs |
| Fresh Water Capacity | 49 gals |
| Grey Water Capacity | 63 gals |
| Black Water Capacity | 33 gals |
| Tire Size | ST225/75R15D |
| VIN | 5ZT2FEXB4HA023720 |
For more information
Contact Us
Freedom Express 321FEDS Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

