Used 2012 Forest River RV Rockwood Premier 1904 Folding Pop-Up Camper
2012 Rockwood Premier Folding Pop-Up Camper by Forest River
- Two Tent End Beds King & Queen
- Gaucho Sofa
- Dinette
- Port-A-Potty
- Ice Box
- 3 Burner Stove,
- Storage Cabinet w/Drawers
- Table Extension
- Swing Galley
- RVQue Gas Grill
Radio is in operable
SmartTravels, Start Here.
You deserve peace of mind when buying pre-owned. At OAK LAKE RV, we offer quality used RVs at fair prices, each having undergone a detailed inspection for your confidence.
Your Pre-owned RV purchase includes:
-
A thorough pre-delivery inspection
-
A detailed orientation to get you comfortable with your new RV
(Not all options listed in general marketing are available on pre-owned models. Contact dealer for details. Advertised pricing excludes applicable taxes, title, and licensing.)
I give this dealership and all the employees there a five out of a five star rating. Everyone went above and beyond. They were so helpful with everything. I couldn't be happier with the service there! - Jon
Stock# 84622
| Sleeps | 6 |
| Length | 17 ft 1 in |
| Ext Width | 7 ft 1 in |
| Hitch Weight | 258 lbs |
| GVWR | 3212 lbs |
| Dry Weight | 1986 lbs |
| Cargo Capacity | 1017 lbs |
| Tire Size | 13 |
| VIN | 5ZT2TRNB4EB504642 |
Rockwood Premier 1904 Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


