Used 2016 Forest River RV Flagstaff 12RBST Folding Pop-Up Camper
2016 12RBST Features and Options
WATER DAMAGED, ready for the DEER WOODS
or, perfect project for a rebuild
What Our Customers Are Saying
Did not buy today, but I will be back! Shawn showed me what I asked to see and walked me through what might fit my needs. I am coming back when I'm ready to buy. Best prices on 2025 units. - Paul
Moix RV
Location: McGaugh Outpost Springdale
Stock# 13603
Location: McGaugh Outpost Springdale
Stock# 13603
Stock# 13603
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2016 12RBST Specifications
| Sleeps | 3 |
| Ext Width | 7 ft |
| Ext Height | 5 ft |
| Hitch Weight | 284 lbs |
| GVWR | 3284 lbs |
| Dry Weight | 2133 lbs |
| Cargo Capacity | 1151 lbs |
| Fresh Water Capacity | 26 gals |
| Tire Size | 13" |
| VIN | 4X4CFS214HD176982 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


