Used 2015 Keystone RV Passport Ultra Lite GRAND TOURING 2200RB Travel Trailer
2015 GRAND TOURING 2200RB Features and Options
Calgary's LARGEST selection of pre-owned inventory.
What Our Customers Are Saying
RV Leaders got my attention with their website showing the best price anywhere. They followed up with impressively responsive correspondence. Everyone there was very knowledgeable, enthusiastic, and personable. I highly recommend RV Leaders & Camping Outlet. - Jim
Price:
$25,990
Guarantee RV Centre, Inc.
Location: Calgary, AB
Stock# 25191DX
Location: Calgary, AB
Stock# 25191DX
Stock# 25191DX
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2015 GRAND TOURING 2200RB Specifications
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
| Length | 25 ft 6 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 11 in |
| Hitch Weight | 500 lbs |
| Dry Weight | 4638 lbs |
| Cargo Capacity | 1862 lbs |
| Fresh Water Capacity | 41 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | ST205/75R14C |
| Furnace BTU | 30000 btu |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


