Used 2015 Keystone RV Passport 3320BH Grand Touring Travel Trailer
2015 KEYSTONE PASSPORT 3320BH FREE DELIVERY & SETUP!! SUPER CLEAN. IS A RV LOADED WITH LUXURY!! 37 LONG. 2 PRIVATE BEDROOMS, 3 XL SLIDE. 2 COLD A/C. island kitchen, QUEEN MASTER SUITE. PRIVATE REAR ROOM W/ BUNKS & CLOSET. DINETTE & A SLEEPER SOFA. FRONT PRIVATE BEDROOM. LARGE LIVING AREA WITH THEATER SEATING & TRIFOLD SLEEPER SOFA. ELECTRIC FIREPLACE & BIG FLAT SCREEN TV. BEAUTIFUL KITCHEN with residential refrigerator, STAINLESS STEEL APPLIANCES, and LOTS OF CABINET STORAGE. 4 SEASONS PACKAGE WITH UPGRADED INSULATION. DESIGNED FOR YEAR-ROUND COMFORT IN HOT OR COLD CLIMATES. COLD A/C UNITS. 50AMP POWER. OUTDOOR STORAGE. OUTDOOR KITCHEN, SOLID STEP ENTRY. DUAL AWNINGS WITH LED LIGHTS. LUXURY FEEL THROUGHOUT!! ONLY 6590 UVW. OUR PRICE: $17,995. WE HAVE MULTIPLE RV TO CHOOSE FROM!! We are located in KENNEDALE, TX. We show RVs 7 DAYS A WEEK BY APPOINTMENT. Call BRET 8178050067 or AMY 8176584633. FREE DELIVERY TO ALL 48 STATES. WE INSPECT & GO THROUGH ALL TRAILERS TO ENSURE OUR CUSTOMERS ARE 100% SATISFIED.¡SE HABLA ESPAÑOL!
RV Leaders got my attention with their website showing the best price anywhere. They followed up with impressively responsive correspondence. Everyone there was very knowledgeable, enthusiastic, and personable. I highly recommend RV Leaders & Camping Outlet. - Jim
Stock# 5038700539
Interior Color: Granite, Bayside, Rattan
| Sleeps | 12 |
| Slides | 3 |
| Length | 36 ft 10 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 11 in |
| Interior Color | Granite, Bayside, Rattan |
| Hitch Weight | 690 lbs |
| GVWR | 8550 lbs |
| Dry Weight | 6590 lbs |
| Cargo Capacity | 1410 lbs |
| Fresh Water Capacity | 30 gals |
| Grey Water Capacity | 60 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | ST225/75R15D |
| Available Beds | 6 |
Passport 3320BH Grand Touring Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


