Used 2015 Forest River RV Salem Cruise Lite FS 195BH Travel Trailer
2015 195BH Features and Options
Salem Cruise Lite FS Travel Trailer, Rear Bunk Beds, Toilet, Tub, Pantry, 2-Burner Range, Single Galley Sink, Refrigerator, Microwave, Ward., Front Bed, Dinette, Overhead Cabinets Throughout, Ext. Storage, Awning & Much More.
What Our Customers Are Saying
Great experience, had helpful and very informative members of their team who took the time to walk me around and make sure I found the correct camper for me. JW made the process feel easy and took a ton of stress out of the purchasing process. Will be going back for any future purchases. - Lawerence
Price:
$22,565
You Save: $4,687
Sale Price: $17,878
You Save: $4,687
Sale Price: $17,878
Optimum RV
Location: FL, Ocala
Stock# 7CR676
Location: FL, Ocala
Stock# 7CR676
Stock# 7CR676
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2015 195BH Specifications
| Sleeps | 5 |
| Length | 21 ft 5 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Hitch Weight | 403 lbs |
| Dry Weight | 3003 lbs |
| Cargo Capacity | 881 lbs |
| Fresh Water Capacity | 28 gals |
| VIN | 4X4TSMU13F7407676 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


