Used 2015 Coachmen RV Viking Camping Trailers 12CWS Folding Pop-Up Camper
1 year RV Complete, and FREE Camping! Ask us about our financing options!
2015 12CWS Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
Anne was an excellent salesperson. She took her time to show us and help us over several months. Always gracious and considerate until we made a decision. We got a fair trade and a great deal.
Much in contrast to an unnamed out of town place where we were under intense pressure to buy the moment we stepped inside.
The rest of the staff were equally helpful. Financing was easy and straightforward. - Joe
Blue Compass RV
Location: Byron - Macon GA
Stock# UT230663
Location: Byron - Macon GA
Stock# UT230663
Stock# UT230663
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2015 12CWS Specifications
| Sleeps | 7 |
| Length | 23 ft |
| Ext Height | 4 ft 10 in |
| Hitch Weight | 243 lbs |
| GVWR | 3463 lbs |
| Dry Weight | 2326 lbs |
| Cargo Capacity | 1120 lbs |
| Fresh Water Capacity | 23 gals |
| VIN | 5ZT1VKAC8F5009002 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


