Used 2014 Travel Lite Truck Campers 770 Super Lite Series Truck Camper
Under $10K and Going FAST — Get Here or Get Left Behind!
The Travel Lite 770 Super Lite Hard-Side Truck Camper is Designed to Fit in Beds of Most Full-Sized 1/2 Ton Trucks and Larger. It comes with a Rear Entry Door, a wardrobe to store all of your camping needs.
A Kitchen Sink & 2 Burner Cooktop makes homecooked meals a breeze while traveling! There is plenty of storage with the overhead Cabinets. An Ice Box, Dinette/Bed, Front Bed and More are just the beginning!
A Rear Corner Porta Potti w/Storage makes this unit super convenient and highly desirable for its year!
A lot of fun and friendly people work at this dealership and they took the stress out of the purchasing process. Our sales person was Kasey and my wife and I both loved her. She answered all our questions and was very straightforward about everything. I was also impressed with the candor of the two technicians they provided during the delivery process. They explained the camper to us and gave us a - Daniel
Stock# A6354A
| Sleeps | 4 |
| Length | 12 ft 6 in |
| Ext Width | 7 ft 2 in |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Dry Weight | 1335 lbs |
| Fresh Water Capacity | 9 gals |
| Furnace BTU | 18000 btu |
| VIN | A770RSL2153787 |
Truck Campers 770 Super Lite Series Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


