Used 2014 Keystone RV Sprinter Copper Canyon 324FWBHS Fifth Wheel
Triple Slide Copper Canyon Bunkhouse Fifth Wheel w/Rear Air Bed Sofa w/Hinged Upper Bunk, 2nd Bunk w/Outdoor and More Kitchen Incl.: Refrig., 2 Burner Flip-Out Stove & Sink & Grill, Utility Room w/Washer/Dryer Prep, Pantry, Refrigerator, 3 Burner Range, Dbl. Kitchen Sink, Overhead Cabinet, 32" LCD TV, U-Shaped Dinette & Sofa Slide, Step Up to Side Aisle Bath w/Neo-Angle Shower, Toilet, Linen Cabinet & Sink, Pass-Thru Storage, Front Queen Bed, Dresser, Closets w/Center Sliding Doors & Much More!
Stopped in cuz steps wouldn’t retract fully and was having problems with water heater. They were really booked, but took time to help us so we could get on the road again very nice people. - Rae
Stock# UT531207
| Sleeps | 10 |
| Slides | 3 |
| Length | 38 ft 6 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 8 in |
| Hitch Weight | 2160 lbs |
| Dry Weight | 10869 lbs |
| Cargo Capacity | 3291 lbs |
| Fresh Water Capacity | 49 gals |
| Grey Water Capacity | 96 gals |
| Black Water Capacity | 32 gals |
| Tire Size | ST235/80R16E |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| VIN | 4YVF32422E1531207 |
Sprinter Copper Canyon 324FWBHS Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


