Used 2014 Keystone RV Sprinter 266RBS Travel Trailer
View all Sprinter Floorplans
2014 266RBS Features and Options
Keystone Sprinter Travel Trailer w/Rear Full Bath Including Neo-Angle Shower, Toilet & Sink, Linen Cabinet, Booth Dinette & Air Bed Sofa Slideout w/Overhead Above Sofa, 32" LCD HDTV, Pantry, Refrigerator, 3 Burner Range, Dbl. Kitchen Sink, Front Queen Bed w/Wardrobes Both Sides, Front Pass-Thru Storage, Rear Exterior Kitchen w/Sink, Refrig., 2 Burner Stove, Overhead Storage and Much More!
What Our Customers Are Saying
The team here is awesome to work with. They went above and beyond to get us out the door even faster than usual. Service is great. Sales team is friendly and not pushy. Management and finance were great. This is a great place to purchase your RV from. - Christopher
Sale Price:
$9,900
Blue Compass RV
Location: Knoxville TN
Stock# UT190371
Location: Knoxville TN
Stock# UT190371
Stock# UT190371
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2014 266RBS Specifications
| Sleeps | 5 |
| Slides | 1 |
| Length | 29 ft 5 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 11 ft |
| Hitch Weight | 685 lbs |
| Dry Weight | 6591 lbs |
| Cargo Capacity | 2894 lbs |
| Fresh Water Capacity | 45 gals |
| Grey Water Capacity | 64 gals |
| Black Water Capacity | 32 gals |
| Tire Size | ST225/75R15D |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| VIN | 4YDT26621E1530446 |
For more information
Contact Us
Sprinter 266RBS Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


