Used 2014 Keystone RV Raptor 410LEV Toy Hauler Fifth Wheel
Clear Title - AS IS
AS IS - CLEAR TITLE
THIS UNIT HAS NOT BEEN CHECKED OUT BY A TECH.
NEEDS FRIDGE
STK#E223
FOR MORE INFORMATION CALL 660-885-5555 AND ASK FOR MATT.
Raptor FW Toy Hauler w/Rear Ramp Door to 10' Garage, Side Man Door, Overhead Storage, W/Dryer Prep, Door to Living Area w/Dbl. Kitchen Sink, 3 Burner Range, Pantry, Island with Counter Extension, 97" Sofa w/Air Mattress Slide, 12 Cu. Ft. Refrigerator & 2 Chairs Slideout, Entertainment Center, Step Up to Side Aisle Bath w/Angle Shower, Toilet & Vessel Sink, Separate Step Up to Front King Bed with Overhead Storage, Wardrobe & Vanity with 32" TV Slide & Much More!
RV Leaders got my attention with their website showing the best price anywhere. They followed up with impressively responsive correspondence. Everyone there was very knowledgeable, enthusiastic, and personable. I highly recommend RV Leaders & Camping Outlet. - Jim
Stock# E223
Interior Color: Twilight, Cognac, Eclipse
| Sleeps | 8 |
| Slides | 3 |
| Length | 41 ft 7 in |
| Ext Height | 13 ft 6 in |
| Interior Color | Twilight, Cognac, Eclipse |
| Hitch Weight | 3465 lbs |
| Dry Weight | 14807 lbs |
| Cargo Capacity | 3193 lbs |
| Fresh Water Capacity | 110 gals |
| Grey Water Capacity | 69 gals |
| Black Water Capacity | 39 gals |
| Tire Size | ST235/80R16E |
Raptor 410LEV Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


