Used 2014 Keystone RV Montana Big Sky 3625 RE Fifth Wheel
SPEAK TO ONE OF OUR PURCHASING EXPERTS IN LA FERIA AT 956-215-8805
SPEAK TO ONE OF OUR PURCHASING EXPERTS IN LA FERIA AT 956-215-8805
Montana Big Sky FW w/Rear Entertainment Including Full Wall Ent. Center w/40" LCD TV, L-Shaped Air Mattress Hide-A-Bed Sofa Slide, Counter w/Bar Stools, 2 Lounge Chairs & Free Standing Dinette Slide, Refrig./Pantry/3 Burner Range Slideout, L-Counter w/Dbl. Kitchen Sink, Step Up to Bed & Side Aisle Bath w/Garden Tub, Sink, Toilet & Linen Cabinet w/Dbl. Bath Entry, Front Queen Bed Slide, Wardrobe w/Sliding Doors, Washer/Dryer prep, 19" LCD TV, Dresser and More.
Although they couldn’t help with the repair of my specific problem, they were willing to take the time to help me locate another dealer/repair shop in town who could. - Joseph
Stock# 4AR3206A
Interior Color: 4
| Sleeps | 4 |
| Slides | 4 |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 9 in |
| Interior Color | 4 |
| Hitch Weight | 2270 lbs |
| Dry Weight | 12751 lbs |
| Cargo Capacity | 3019 lbs |
| Fresh Water Capacity | 66 gals |
| Grey Water Capacity | 93 gals |
| Black Water Capacity | 50 gals |
| Tire Size | LT235/85R16G |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4YDF36228E4701188 |
Montana Big Sky 3625 RE Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


