Used 2014 Keystone RV Fuzion 310 Toy Hauler Fifth Wheel
View all Fuzion Floorplans
2014 310 Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
RV Leaders got my attention with their website showing the best price anywhere. They followed up with impressively responsive correspondence. Everyone there was very knowledgeable, enthusiastic, and personable. I highly recommend RV Leaders & Camping Outlet. - Jim
Price:
$39,990
Western RV Country
Location: Edmonton - Leduc
Stock# 25U283PA
Location: Edmonton - Leduc
Stock# 25U283PA
Stock# 25U283PA
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2014 310 Specifications
| Sleeps | 8 |
| Slides | 2 |
| Length | 35 ft 7 in |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 13 ft 1 in |
| Hitch Weight | 2770 lbs |
| Dry Weight | 12004 lbs |
| Cargo Capacity | 4496 lbs |
| Fresh Water Capacity | 112 gals |
| Grey Water Capacity | 86 gals |
| Black Water Capacity | 43 gals |
| Tire Size | 235/80R16E |
| Furnace BTU | 35000 btu |
| VIN | 4YDF31023EF811527 |
For more information
Contact Us
Fuzion 310 Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


