Used 2012 Dutchmen RV Kodiak 221RBSL Travel Trailer
SINGLE SLIDE!2012 Dutchmen Rv Kodiak 221RBSL Highlights:
~OPTIONS LISTED BY MANUFACTURER,ACTUAL OPTIONS MAY VARY~
Dutchmen Kodiak Single Slide Travel Trailer w/Rear Full Bath Including: Neo-Angle Shower, Linen Cabinets, Toilet & Sink w/Overhead, Wardrobe, Pantry, Refrigerator, Stove w/Microwave Above, Dbl. Kitchen Sink w/Overhead Cabinets, Oversized U-Dinette Slide, Ent. Center, Main Room Skylight, Front Queen Bed w/Wardrobes Both Sides of Bed & Overhead Cabinet, Pass-Thru Storage Plus, Rear Outdoor Kitchen & Much More!
Did not buy today, but I will be back! Shawn showed me what I asked to see and walked me through what might fit my needs. I am coming back when I'm ready to buy. Best prices on 2025 units. - Paul
You Save: $4,000
Sale Price: $15,995
Stock# 99081
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
| Length | 24 ft 8 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 7 in |
| Hitch Weight | 572 lbs |
| Dry Weight | 4604 lbs |
| Cargo Capacity | 1396 lbs |
| Fresh Water Capacity | 52 gals |
| Grey Water Capacity | 39 gals |
| Black Water Capacity | 28 gals |
| Furnace BTU | 19000 btu |
| VIN | 47CTS5L25CK132129 |
Kodiak 221RBSL Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


