Used 2013 Airstream Flying Cloud 25 Rear Bed Queen Travel Trailer
TIMELESS TRAILERS CUSTOM, OVER $200,000 INVESTED IN IT2013 25 Rear Bed Queen Features and Options
Flying Cloud Travel Trailer, Rear Queen Bed w/Nightstand, Wardrobe w/Drawers, Toilet, Lav., Pantry, Refrigerator, Microwave, LED TV, Lounge, Dinette w/Table, Galley Sink, 3-Burner Range, Wardrobe, Shower w/Hall Entry, LED TV, Overhead Cabinets Throughout & Much More. Available Options May Include: Rear Twin Beds IPO Queen Bed.
What Our Customers Are Saying
RV Leaders got my attention with their website showing the best price anywhere. They followed up with impressively responsive correspondence. Everyone there was very knowledgeable, enthusiastic, and personable. I highly recommend RV Leaders & Camping Outlet. - Jim
Price:
$137,500
You Save: $42,600
Sale Price: $94,900
You Save: $42,600
Sale Price: $94,900
Windish RV Center
Location: Airstream of Colorado
Stock# 25AC027
Location: Airstream of Colorado
Stock# 25AC027
Stock# 25AC027
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2013 25 Rear Bed Queen Specifications
| Sleeps | 4 |
| Length | 25 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 9 ft 7 in |
| Int Height | 6 ft 5 in |
| Hitch Weight | 835 lbs |
| GVWR | 7300 lbs |
| Dry Weight | 5540 lbs |
| Cargo Capacity | 1760 lbs |
| Fresh Water Capacity | 39 gals |
| Grey Water Capacity | 39 gals |
| Black Water Capacity | 37 gals |
| Furnace BTU | 25000 btu |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
View all
Rear Bedroom Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


