Used 2012 Prime Time RV Tracer 3150BHD 2 Slide Outs w/Bunk Room Travel Trailer
with a 12 - point inspection
Interior Cabinets were painted by the previous owner..... " I must say, they did a fantastic job ! "
Double Slide Tracer Executive Series Rear Sleep & Play/Bunk Above Slideout, Ent. Center Below, Bunk Above, Ladder, Wardrobe, Outdoor Kitchen w/Refrigerator, Sink, 2-Burner Range, Pantry, U-Shaped Dinette/Sofa Slideout, Toilet, Lav., Tub, Refrigerator, 3-Burner Range, Double Kitchen Sink, Entertainment Center, Front Queen Bed, Double Shirt Closet, Overhead Cabinets Throughout & Much More!
Did you know that most of our RVs can be financed for up to 4 to 5 years?
Please give one of our RV Lifestyle Coaches a Text, Call or e-mail and get your
No obligation options review and they will offer you their best case scenario.
Do you have something we can buy from you? We would also love to offer you a
fair, Wholesale / Auction price offer on your Trade in.
Not only do we love newer RVs….
but we will also consider, Trucks, SUVs, Cars, Motorcycles and ATVs on trade, plus we
will save you the tax and only charge taxes on the difference. ( Atlantic Provinces )
1-506-381-7026 – Text
1-506-388-5751 – Office
[email protected] - E-Mail
They went above and beyond to make a wonderful experience buying our camper. From sales to the guys doing the walk through to finance. I would highly recommend them to anyone. Very easy transaction. A+ rating in our book. Thank you for everything. - Jason
You Save: $1,095
Sale Price: $24,800
Stock# 5532A
| Sleeps | 8 |
| Slides | 2 |
| Length | 34 ft |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 10 in |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Hitch Weight | 595 lbs |
| Dry Weight | 6330 lbs |
| Cargo Capacity | 2715 lbs |
| Fresh Water Capacity | 48 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | ST205/75R14/C |
| VIN | 5ZT2TRXB5CB501811 |
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


