Used 2012 Prime Time RV Crusader 355BHQ Fifth Wheel
AS IS!!!
NO WHOLESALERS
NO 45 PT INSPECTION COMPLETED, IT WILL NEED SOME TLC
THIS UNIT CAN NOT BE FINANCED
Quad Slide Crusader Fifth Wheel, Rear Ent. Center, Closet, Bunk Above/Sleep & Play Below Slide, Twin Bed/Bunk Above Slide, Half Bath, Dinette/Hide-A-Bed Slide, Refrigerator, 3-Burner Range, Double Kitchen Sink, Bar Stools, Ent. Center, Step Up To Bed/Bath, Shower, Toilet, Lav., Queen Bed Slide, Dresser, Wardrobe, Washer/Dryer Prep., Outside Kitchen w/Refrigerator, 2-Burner Range, Overhead Cabinets Throughout & Much More.
They went above and beyond to make a wonderful experience buying our camper. From sales to the guys doing the walk through to finance. I would highly recommend them to anyone. Very easy transaction. A+ rating in our book. Thank you for everything. - Jason
Stock# 598B
| Sleeps | 9 |
| Slides | 4 |
| Length | 39 ft 5 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 12 ft 7 in |
| Hitch Weight | 1790 lbs |
| Dry Weight | 11750 lbs |
| Cargo Capacity | 2040 lbs |
| Fresh Water Capacity | 60 gals |
| Grey Water Capacity | 70 gals |
| Black Water Capacity | 70 gals |
| Tire Size | ST235/80R16/E |
| VIN | 5ZT3CS1B3CB111147 |
Crusader 355BHQ Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


