Used 2012 Outdoors RV Creek Side 22RB Travel Trailer
2012 22RB Features and Options
Call or come in and check it out today for more information!
What Our Customers Are Saying
I want to say thank you for everything that you did. You went way beyond my expectations. Everyone was so helpful. You are all amazing! - Karen
Contact us for price
RV Outlet
Location: Eugene, OR
Stock# UT3887
Location: Eugene, OR
Stock# UT3887
Stock# UT3887
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2012 22RB Specifications
| Sleeps | 6 |
| Length | 26 ft 10 in |
| Ext Height | 10 ft 7 in |
| Dry Weight | 4700 lbs |
| Fresh Water Capacity | 70 gals |
| Grey Water Capacity | 40 gals |
| Black Water Capacity | 40 gals |
| Number of Awnings | 1 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

