Used 2012 MVP RV Impact 15 FK Toy Hauler Travel Trailer
12' Cargo Space / All Power Jacks / Front Kitchen !! Dry Weight 4010LB
2012 15 FK Features and Options
MVP RV Impact Toy Hauler Travel Trailer w/Rear Ramp Door to 8' 4" Up to 12' Cargo Toy Parking Space w/Dual Fold-Up Sofas, Indoor/Outdoor Table Between, Overhead Cabinets, Wardrobe/Refrigerator, Front Corner Bath w/Private Shower & Toilet, Front Corner Kitchen w/3 Burner Range w/Convection Oven, Dbl. Kitchen Sink, Overhead Storage and More!
What Our Customers Are Saying
Randy and Tim helped us out. We needed some new batteries on our trip from Indianapolis to Bend, OR. Not only did they get us the batteries, when we needed a new connection made they drove us down to the local Napa and got us back. Also stayed open an hour past closing to make sure we were good. - Dan
Sale Price:
$12,995
Best RV Center
Location: Turlock, CA
Stock# 39324
Location: Turlock, CA
Stock# 39324
Interior Color: Desert Sand, Copper
Stock# 39324
Interior Color: Desert Sand, Copper
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2012 15 FK Specifications
| Sleeps | 2 |
| Length | 21 ft 6 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 11 ft 4 in |
| Interior Color | Desert Sand, Copper |
| Hitch Weight | 530 lbs |
| GVWR | 7530 lbs |
| Dry Weight | 4010 lbs |
| Cargo Capacity | 3520 lbs |
| Fresh Water Capacity | 50 gals |
| Grey Water Capacity | 40 gals |
| Black Water Capacity | 40 gals |
| Tire Size | 15" |
| VIN | e75080 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
View all
Front Kitchen Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


