Used 2012 Livin Lite CampLite CL5.7 Truck Camper
View all CampLite Floorplans
2012 CL5.7 Features and Options
Camplite Truck Camper by Livin Lite w/Rear Entry Door
What Our Customers Are Saying
I want to say thank you for everything that you did. You went way beyond my expectations. Everyone was so helpful. You are all amazing! - Karen
Price:
$12,898
You Save: $5,917
Sale Price: $6,981
You Save: $5,917
Sale Price: $6,981
Keystone RV Mega Center
Location: Greencastle, PA
Stock# 93879C
Location: Greencastle, PA
Stock# 93879C
Stock# 93879C
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2012 CL5.7 Specifications
| Sleeps | 4 |
| Length | 10 ft 10 in |
| Ext Width | 6 ft 11 in |
| Ext Height | 6 ft 7 in |
| Int Height | 6 ft 2 in |
| Dry Weight | 900 lbs |
| Fresh Water Capacity | 7 gals |
| VIN | 203_93879C |
For more information
Contact Us
CampLite CL5.7 Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
View all
Bunk Over Cab Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.

