Used 2012 Keystone RV Passport 3220BH Grand Touring Travel Trailer
AS IS UNIT!!!
Keystone Passport Grand Touring Bunkhouse Travel Trailer w/Rear Bunkhouse w/Slideout Roll Over Sofa w/Bunk Above, Ward., 3rd Bunk Above Outside Kitchen w/Refrigerator, C-Top, Sink & Stove Top, Bath w/Toilet, Sink & Tub/Shower w/Private Bath Entry, U-Dinette & Fold Down Sofa Slideout w/Storage Above Sofa, Pantry, Refrigerator, 3 Burner Range, Dbl. Kitchen Sink, TV Cabinet, Front Queen Bed w/Wardrobes Both Sides, Pass-Thru Storage, Conv. Center, Dbl. Entry & Much More!
Our journey with RV Leaders has been nothing short of exceptional, from the expansive inventory to the unparalleled customer service that truly set them apart. The range of RVs available was impressive, catering to every possible need and preference one could imagine. - Maria
You Save: $21,495
Sale Price: $11,000
Stock# LM5615
| Sleeps | 10 |
| Slides | 2 |
| Length | 35 ft 5 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 9 in |
| Hitch Weight | 600 lbs |
| Dry Weight | 6109 lbs |
| Cargo Capacity | 1391 lbs |
| Fresh Water Capacity | 30 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | ST205/75R14C |
| VIN | 4YDT32221CT411857 |
Passport 3220BH Grand Touring Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


