Used 2012 Keystone RV Passport 3220BH Grand Touring Travel Trailer
Keystone Passport Grand Touring Bunkhouse Travel Trailer w/Rear Bunkhouse w/Slideout Roll Over Sofa w/Bunk Above, Ward., 3rd Bunk Above Outside Kitchen w/Refrigerator, C-Top, Sink & Stove Top, Bath w/Toilet, Sink & Tub/Shower w/Private Bath Entry, U-Dinette & Fold Down Sofa Slideout w/Storage Above Sofa, Pantry, Refrigerator, 3 Burner Range, Dbl. Kitchen Sink, TV Cabinet, Front Queen Bed w/Wardrobes Both Sides, Pass-Thru Storage, Conv. Center, Dbl. Entry & Much More!
After over 20 plus years we found Schieks RV, in Manitowoc and we are so glad we did, Tina was knowledgable and genuine you can tell she truly wants what is best for you and cares just like she would if buying a camper/fifth wheel for herself.
We met the service team when first looking at the fifth wheel and again at walk through making sure everything was set for us, explaining everything and - Allan
Stock# 26922RB
| Sleeps | 10 |
| Slides | 2 |
| Length | 35 ft 5 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 9 in |
| Hitch Weight | 600 lbs |
| Dry Weight | 6109 lbs |
| Cargo Capacity | 1391 lbs |
| Fresh Water Capacity | 30 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | ST205/75R14C |
| VIN | 4YDT32228CT413394 |
Passport 3220BH Grand Touring Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


