Used 2012 Keystone RV Passport 245RB Travel Trailer
Local Trade!
View all Passport Floorplans
2012 245RB Features and Options
Single Slide Passport Ultra-Lite Travel Trailer w/Rear Corner Bath, Angle Shower, Lavatory, Wardrobe, Pantry, Refrigerator, Booth Dinette w/Cabinets Above, 3 Burner Range/Double Kitchen Sink & Fold Down Sofa Slideout, Front Queen Bed w/Dbl. Wardrobes, Pass-Thru Storage, Private Bedroom Entrance & Much More.
What Our Customers Are Saying
A lot of fun and friendly people work at this dealership and they took the stress out of the purchasing process. Our sales person was Kasey and my wife and I both loved her. She answered all our questions and was very straightforward about everything. I was also impressed with the candor of the two technicians they provided during the delivery process. They explained the camper to us and gave us a - Daniel
Price:
$14,500
You Save: $2,600
Sale Price: $11,900
You Save: $2,600
Sale Price: $11,900
4Z's RVS
Location: Peru, IN
Stock# CT411672
Location: Peru, IN
Stock# CT411672
Stock# CT411672
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2012 245RB Specifications
| Sleeps | 5 |
| Slides | 1 |
| Length | 27 ft 9 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Ext Height | 10 ft 2 in |
| Hitch Weight | 445 lbs |
| Dry Weight | 4439 lbs |
| Cargo Capacity | 1961 lbs |
| Fresh Water Capacity | 30 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | ST205/75R14C |
| VIN | 4YDT24528CT411672 |
For more information
Contact Us
Passport 245RB Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


