Used 2012 Jayco White Hawk 26SRK Travel Trailer
View all White Hawk Floorplans
2012 26SRK Features and Options
Single Slide White Hawk Travel Trailer, Rear Kitchen w/Dbl. Kitchen Sink, 3-Burner Range, Microwave, Refrigerator, U-Dinette, Toilet, Lav., Med. Cab., Shower, Linen, Queen Bed, Dbl. Wardrobes, Wardrobe, Wardrobe/Sofa/Pantry Slide, Overhead Cabinets Throughout, Awning & Much More.
What Our Customers Are Saying
Great experience, had helpful and very informative members of their team who took the time to walk me around and make sure I found the correct camper for me. JW made the process feel easy and took a ton of stress out of the purchasing process. Will be going back for any future purchases. - Lawerence
Sale Price:
$8,995
Blue Compass RV
Location: Kansas City MO
Stock# UT460227
Location: Kansas City MO
Stock# UT460227
Stock# UT460227
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2012 26SRK Specifications
| Sleeps | 5 |
| Slides | 1 |
| Length | 28 ft 11 in |
| Ext Height | 10 ft 9 in |
| Int Height | 6 ft 6 in |
| Hitch Weight | 600 lbs |
| GVWR | 6950 lbs |
| Dry Weight | 4925 lbs |
| Cargo Capacity | 2025 lbs |
| Fresh Water Capacity | 46 gals |
| Grey Water Capacity | 23 gals |
| Black Water Capacity | 31 gals |
| VIN | 1UJBJ0BNSC14E0109 |
For more information
Contact Us
White Hawk 26SRK Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


