Used 2012 Jayco Eagle 321RLTS (Hampton, NB) Fifth Wheel
2012 321RLTS (Hampton, NB) Features and Options
Triple Slide Jayco Eagle FW, Rear Ent. Ctr. w/TV Lift, Hide-A-Bed/Dinette Slideout w/Overhead Cab., Two Lounge Chairs w/End Table Slideout, Pantry, Refrig., Micro., 3 Burner Range, Dbl. Kitchen Sink, Step Up Bath/Bedroom, Shower, Lav., Toilet, Linen, Front Queen Bed Slide w/Shelves, Ward., Chest, TV Storage/Washer/Dryer Prep, 14' Awning & More. Available Options May Include: Ledgestone Fireplace, Table w/Chairs.
What Our Customers Are Saying
I was working in Gillette for the day and had furnace issues , called and asked if they could help me out. They were very helpful and were able to fix it and get me on my way. This was all done in no time and without an appointment. Great experience - Von
Price:
$29,900
You Save: $3,000
Sale Price: $26,900
You Save: $3,000
Sale Price: $26,900
Pine Acres RV
Location: Hampton, NB
Stock# 4460
Location: Hampton, NB
Stock# 4460
Stock# 4460
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2012 321RLTS (Hampton, NB) Specifications
| Sleeps | 5 |
| Slides | 3 |
| Length | 35 ft 5 in |
| Ext Height | 12 ft 7 in |
| Int Height | 6 ft 5 in |
| Hitch Weight | 2340 lbs |
| GVWR | 14500 lbs |
| Dry Weight | 10525 lbs |
| Cargo Capacity | 3975 lbs |
| Fresh Water Capacity | 87 gals |
| Grey Water Capacity | 87 gals |
| Black Water Capacity | 50 gals |
| Tire Size | 16 |
| VIN | 1UJCJ0BS8C1LF0057 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


