Used 2012 Itasca Sunova 30A Motor Home Class A
View all Sunova Floorplans
2012 30A Features and Options
Itasca Sunova Class A Motor Home w/Rear Queen Bed w/Nightstands/Dbl. Sliding Doors, Pantry/Refrigerator/3 Burner Range & Dbl. Kitchen Sink Slideout, Recliner Extendable U-Shaped Dinette Slide, Tub/Shower, Toilet & Vanity w/Sink, Bedroom Chest of Drawers, Wardrobe, Overhead Storage and Much More! Available Options May Include: Euro Recliner IPO Recliner.
What Our Customers Are Saying
Great service, super friendly and very patient answering a hundred questions. Finance lady Christen was very helpful in getting us the best deal. All wonderful people, thank you all so much. - Tricia
Johnnie Walker RV Sales
Location: 4784 Boulder Hwy.
Stock# 22524
Location: 4784 Boulder Hwy.
Stock# 22524
Stock# 22524
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2012 30A Specifications
| Sleeps | 4 |
| Slides | 2 |
| Length | 31 ft 1 in |
| Ext Width | 8 ft 6 in |
| Ext Height | 12 ft 6 in |
| Int Height | 6 ft 8 in |
| Fuel Type | Gas |
| Miles | 70529 |
| VIN | 1F66F5DY9C0A03606 |
For more information
Contact Us
Sunova 30A Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


