Used 2010 Itasca Reyo 25R Motor Home Class A - Diesel
View all Reyo Floorplans
2010 25R Features and Options
Itasca Reyo Class A Diesel Coach w/Rear Full Bath Including Shower, Toilet & Sink, Sliding Door, 32" LCD TV, Wardrobe, Queen Bed/Sofa & 2 Tables Slideout Refrigerator, 2 Burner Cooktop, Round Kitchen Sink, Overhead Bed 49" x 73", Step Well, Overhead Cabinets and More!
What Our Customers Are Saying
Wow! I haven't had this kind of service in quite a while. Todd made me a great deal on an RV, without any bs hassle. Caden knows his stuff and got my RV ready to go all while singing cadence. I absolutely loved working with these gentlemen! They are truly a better breed of man. Keep up the outstanding work and service! I'd highly recommend them! This is how America should be! Thanks again y'all! Cheers! - Shawn
Price:
$65,565
You Save: $6,687
Sale Price: $58,878
You Save: $6,687
Sale Price: $58,878
Optimum RV
Location: FL, Ocala
Stock# CBR0370
Location: FL, Ocala
Stock# CBR0370
Chassis: Dodge Sprinter
Interior Color: 4
Stock# CBR0370
Chassis: Dodge Sprinter
Interior Color: 4
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2010 25R Specifications
| Sleeps | 4 |
| Slides | 1 |
| Length | 25 ft 5 in |
| Ext Width | 7 ft 6 in |
| Ext Height | 10 ft 10 in |
| Int Height | 6 ft 5 in |
| Interior Color | 4 |
| Hitch Weight | 5000 lbs |
| GVWR | 11030 lbs |
| Fresh Water Capacity | 36 gals |
| Grey Water Capacity | 40 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Furnace BTU | 20000 btu |
| Miles | 23768 |
| Engine | Mercedes-Benz 3.0L |
| Chassis | Dodge Sprinter |
| VIN | WDXPF4AA499430370 |
For more information
Contact Us
Reyo 25R Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


