Used 2008 Eclipse Stellar 40TXSG Toy Hauler Fifth Wheel
SPEAK TO A SALES PRO IN OCALA FL. 352-622-2886SPEAK TO A SALES PRO IN OCALA FL. 352-622-2886
Triple Slide Stellar Toy Hauler Fifth Wheel w/Rear 7' Ramp Door w/Handles to 14' Cargo Toy Parking Area, Opt. Electric Queen Beds, Loft Bed w/Overhead 19" TV, O. G. Lounge Slide Out w/Overhead Cab., Center Kitchen Island w/Dbl. Kitchen Sink, Counter w/Stools, Ceiling Fan, Refrig./Micro./3 Burner Range Slide Out, 26" TV, Bath w/Toilet, Corner Shower, Lav., Front Queen Bed w/Dbl. Nightstands, Overhead Cab., Slide Out Wardrobe, Fiberglass Ext. and More.
SPEAK TO A SALES PRO IN OCALA FL. 352-622-2886
THIS UNIT IS ON A REBUILT TITLE
THIS UNIT IS SOLD AS IS, NO REPAIRS INCLUDED
Randy was awesome to deal with! Everything went smoothly and the prices were descent! Randy was good about keeping in touch with repairs and helpful! Loving our camper! - RaeLynn
You Save: $14,687
Sale Price: $3,878
Stock# VAR0613A
Interior Color: 1
| Sleeps | 8 |
| Slides | 3 |
| Ext Width | 8 ft 4 in |
| Interior Color | 1 |
| Hitch Weight | 2445 lbs |
| GVWR | 18000 lbs |
| Fresh Water Capacity | 106 gals |
| Grey Water Capacity | 50 gals |
| Black Water Capacity | 50 gals |
| Tire Size | 15" |
| VIN | 5LZBW403X8R040914 |
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


