New 2026 Winnebago Access 25BH Travel Trailer
NEW FLOOR PLAN!
View all Access Floorplans
2026 25BH Features and Options
What Our Customers Are Saying
Joel was very helpful in the sales department. - Joy
Price:
$39,581
You Save: $11,586
Sale Price: $27,995
You Save: $11,586
Sale Price: $27,995
Royal RV Center
Location: Middlebury, IN
Stock# R100587
Location: Middlebury, IN
Stock# R100587
Exterior Color: Slate
Interior Color: Serenity
Stock# R100587
Exterior Color: Slate
Interior Color: Serenity
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 25BH Specifications
| Sleeps | 8 |
| Slides | 1 |
| Length | 29 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Interior Color | Serenity |
| Exterior Color | Slate |
| Hitch Weight | 815 lbs |
| Dry Weight | 6454 lbs |
| Number Of Bunks | 2 |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12 Volt |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Cooktop Burners | 2 |
| Shower Size | 30" x 35" |
| Number of Awnings | 1 |
| Water Heater Type | Tankless |
| Axle Count | 2 |
| Shower Type | Standard |
| Electrical Service | 30 amp |
| VIN | 54CTA1T27T7100587 |
For more information
Contact Us
Access 25BH Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


