New 2026 Keystone RV Hideout Mini 123BB Travel Trailer
RV Show & Sale on NOW. Discounts + RV Show Financing Plans. Consider our popular 10,12, or 15 year options. OAC. Or "Name your payment" and we'll craft complete custom package just for YOU.
--------------------
QUINTE RV CENTRE
Fresh promotions and sale events every month. Check website and visit often. We will EARN your business.
Browsing online is a great start, but nothing beats exploring your options with an experienced team on a lot full of wonderful choices. Visit us in person for the very best on-the-lot deals. Visit today - we can't wait to meet you!
--------------------
Keystone Hideout Mini travel trailer 123BB highlights:
- Full-Size Bed
- Exterior Pass-Through Storage
- 3.3 Cu. Ft. 12V Refrigerator
- Double-Size Bunks
This lightweight travel trailer is perfect for six happy campers. You'll enjoy the front full-size bed, while your guests or little ones take the double-size bunks. There is also a shelf above the bed to keep your things organized. A private bath includes a shower with a toilet so you can freshen up each day without having to leave your camper. You can make your meals on the two-burner gas cooktop or in the microwave oven, then take your plate outdoors to eat under the 8' power awning!
With any Hideout Mini travel trailer by Keystone, you will enjoy lightweight towing thanks to their single axle! The XL tinted safety glass windows are ultra durable, and the power awning will provide protection from the sun as you relax in your camp chairs outside. Each model includes blackout night shades, LED lighting, plus many more interior comforts. There is also a 20K BTU furnace to keep you comfortable, plus a tankless water heater for endless hot showers!
--------------------
READ THIS
Our inventory changes rapidly and we try to keep our website as up-to-date as possible. We often have many fresh new and used trailers available that do not yet appear on our website and, from time to time, some recently sold units may still appear in the listings.
We strive to keep the information on our website timely and accurate, but we do reserve the right to correct any errors in calculating, editing, and data-entry.
Please speak to someone on our team directly to clarify or confirm and details.
I was working in Gillette for the day and had furnace issues , called and asked if they could help me out. They were very helpful and were able to fix it and get me on my way. This was all done in no time and without an appointment. Great experience - Von
You Save: $6,055
Sale Price: $21,944
Stock# Q1096
| Sleeps | 6 |
| Length | 15 ft 11 in |
| Ext Width | 8 ft |
| Dry Weight | 2640 lbs |
| Furnace BTU | 20000 btu |
| Number Of Bunks | 2 |
| Available Beds | Full |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 3.3 cu ft |
| Cooktop Burners | 2 |
| Number of Awnings | 1 |
| Water Heater Type | Tankless |
| AC BTU | 8000 btu |
| Awning Info | 8' Power w/LED Lights |
| Axle Count | 1 |
| Shower Type | Standard |
| VIN | 4YDTH1E10TW242038 |
Hideout Mini 123BB Reviews
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


