New 2026 Keystone RV Hideout Mini 120BT Travel Trailer
View all Hideout Mini Floorplans
2026 120BT Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
I was having trouble with my BMPRO and we called Burton campers and shared what was going on then we were transferred to Easton. He understood our problem and was extremely helpful in helping me resolve our issues. Great customer service and support. We need more Eastons in the workplace we live in California and had to call Alabama to get the help we needed. Great job Easton
- Sandra
Price:
$18,577
You Save: $6,582
Sale Price: $11,995
You Save: $6,582
Sale Price: $11,995
Walnut Ridge Family RV
Location: New Castle, IN
Stock# 241834
Location: New Castle, IN
Stock# 241834
Stock# 241834
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 120BT Specifications
| Sleeps | 5 |
| Ext Height | 10 ft 2 in |
| Hitch Weight | 360 lbs |
| Dry Weight | 3020 lbs |
| Cargo Capacity | 1330 lbs |
| Fresh Water Capacity | 21 gals |
| Grey Water Capacity | 30 gals |
| Black Water Capacity | 30 gals |
| Tire Size | ST205/75R14D |
| Furnace BTU | 20000 btu |
| Number Of Bunks | 2 |
| Available Beds | Queen |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 3.3 cu ft |
| Cooktop Burners | 2 |
| Number of Awnings | 1 |
| LP Tank Capacity | 20 lbs |
| Water Heater Type | Girard On Demand Tankless |
| AC BTU | 5000 btu |
| Awning Info | 10' Power |
| Axle Count | 1 |
| Number of LP Tanks | 1 |
| Shower Type | Standard |
| VIN | 4YDTH1E18TW241834 |
For more information
Contact Us
Hideout Mini 120BT Reviews
Be the first to tell other RVers what you think about this RV Write a Review
Similar RVs and Floorplans
View all
Bunkhouse Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


