New 2026 Keystone RV Hideout 284BH Travel Trailer
2026 284BH Features and Options
Call for details.
What Our Customers Are Saying
They went above and beyond to make a wonderful experience buying our camper. From sales to the guys doing the walk through to finance. I would highly recommend them to anyone. Very easy transaction. A+ rating in our book. Thank you for everything. - Jason
Price:
$52,495
You Save: $18,508
Sale Price: $33,987
You Save: $18,508
Sale Price: $33,987
Maxie Price RV
Location: Loganville
Stock# 26033
Location: Loganville
Stock# 26033
Stock# 26033
To get help now on this RV, call and enter the RV ID if prompted.
2026 284BH Specifications
| Sleeps | 8 |
| Slides | 1 |
| Length | 33 ft 1 in |
| GVWR | 9000 lbs |
| Furnace BTU | 30000 btu |
| Number Of Bunks | 2 |
| Available Beds | 1 |
| Refrigerator Type | 12V |
| Refrigerator Size | 10 cu ft |
| Cooktop Burners | 3 |
| Number of Awnings | 1 |
| Axle Count | 2 |
| Number of LP Tanks | 2 |
| VIN | 4YDTH1N24T7240652 |
For more information
Contact Us
Similar RVs and Floorplans
Loading
.
Manufacturer and/or stock photographs may be used and may not be representative of the particular unit being viewed. Where an image has a stock image indicator, please confirm specific unit details with your dealer representative.


